Firma Bilgileri

Marka Adı: Simit Sarayı
Adres: Büyükdere cad.No:191 Apa Giz Plaza Levent-Şişli/İSTANBUL
Yurtiçi Şube Sayısı: 81
Yurtdışı Şube Sayısı : 34

Franchise Yetkilisi

Yıldız Yıldız Küçüksuyolcu
Telefon: +905332026816
E-Posta: [email protected]

Firma Yetkilisi

Abdullah Kavukcu
Telefon: +905331682801
E-Posta: [email protected]

İnternet Sitesi

https://www.simitsarayi.com

Simit Sarayı Hakkında

Anadolu’nun geleneksel lezzeti simidi, önce tüm Türkiye’ye ardından da dünyaya tanıtmak amacıyla 2002 yılında ilk mağazasını açan Simit Sarayı, bugün yurt içi ve yurt dışında yüzlerce Simit Sarayı’nda her gün 1.000.000’ dan fazla kişiyi lezzetleriyle buluşturmaktadır.

2015 yılında dünya kalitesinde üretim yapan, tamamen son teknolojiyle donatılmış ve dünyanın en yüksek kapasiteli üretim tesisine sahip “Esnek Simit Üretim Hattı”nı devreye alarak global gücünü pekiştirmiştir. Simit Sarayı, tüketici alışkanlıklarını ve beklentilerini uzman araştırma şirketleri tarafından yürütülen araştırmalarla test etmekte, pazarın sürekli değişen ihtiyaç ve taleplerine hızlı cevaplar sunmak için Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir. Kopyalamanın hızla arttığı rekabet şartlarında hayatta kalabilmek için özgün ve taklit edilemez ürünler geliştirmek ve ürünlerini doğru deneyimiyle mağazalarında tüketicileriyle buluşturmak için çalışmaktadır.

Geleneksel lezzetlerimizi dünyayla buluşturan Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasını 2005 yılında İstanbul’da kurmuştur. TÜBİTAK onayıyla Sancaktepe’de kurulan fabrikada tüm ürünler gıda mevzuatına uygun olarak el değmeden hazırlanmaktadır. Çıtır Börek çeşitleri, Poğaça, Saray Dürüm, Kruvasan, Açma, Pizza gibi ürünlerin üretildiği modern üretim hatları ve donuk – soğuk – kuru ürün ve malzemelerin muhafaza edildiği yeni merkezi lojistik deposu kurulmuştur.

Dünya standartlarında üretim yapan fabrika, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve Helal Gıda sertifikalarına sahiptir. BRC Food Gıda Güvenliği Stan¬dardı ve IFS Food Gıda Güvenliği Standardına uygun olunarak inşa edilen fabrikada, ürünler toptan ve horeca kanalı olmak üzere iç ve dış pazarda satışa sunulmaktadır.