Firma Bilgileri

Marka Adı: Resital Türkiye
Adres: Beşevler Mah. İzmir Yolu Cd. Karya Güçlü İş Merkezi Sitesi No:123A Nilüfer Bursa Çekirge V.D. No:7342556616
Yurtiçi Şube Sayısı: 25
Yurtdışı Şube Sayısı : 1

Franchise Yetkilisi

Su Güller
Telefon: +905324103099
E-Posta: [email protected]

Firma Yetkilisi

Su Güller
Telefon: +905324103099
E-Posta: [email protected]

İnternet Sitesi

https://resitalgayrimenkul.com.tr

Resital Türkiye Hakkında

Bursa’da gayrimenkul sektörünün öncü isimleri Sibel Taner Hacıoğlu, Emre Koçak ve Rahmancan Sultansu’nun kurucusu olduğu, Zafer Polat Koyuncu’nun genel müdürlüğünde Resital Gayrimenkul A.Ş. sektörün sesini değiştirmek için yola çıktı.

Bütüncül bir faydaya odaklanan Resital Gayrimenkul A.Ş. üretken, dinamik bir takımla gayrimenkul sektörünün yerelleşmesine öncülük ederek dokundukları her işe ve hayata değer katmayı amaçlıyor. “Mutlu müşteri” temelinde ilerleyerek sürdürülebilir kaliteyi savunarak “gayrimenkulün sesini değiştiriyoruz” mottosuyla adımlarını atıyor.

Broker liderleri, yetkin yönetim kadrosu ve vizyoner girişimcilerle birlikte gayrimenkul endüstrisinde karşılıklı faydayı baz alıyor. İnsan ve çevreyi önemseyerek kapsayıcı yaklaşımıyla global gayrimenkul sektöründe köklü değişimler yapmayı hedefliyor.

Müşteri memnuniyetine öncelik veren bir kurum kültürüne sahip olan Resital Gayrimenkul A.Ş. birlikteliğin gücünden faydalanarak gayrimenkul sektöründe samimi, dürüst ve yenilikçi bir üslup belirliyor.