Firma Bilgileri

Marka Adı: Nesh Waffle Coffee
Adres:Kılıçdede Mahallesi. Şehitler Sokak. No:7 İlkadım/SAMSUN
Yurtiçi Şube Sayısı: 15
Yurtdışı Şube Sayısı: 1

Firma Yetkilisi

Fahrettin Cenan PEKŞEN
Telefon: +905324574858
E-Posta: [email protected]

Franchise Yetkilisi

Ahmet KORKMAZ
Telefon: +905304235575
E-Posta: [email protected]

İnternet Sitesi

Nesh Waffle Hakkında

HAKKIMIZDA

2009 yılında kurulan firmamız Samsun’ un ve Karadeniz bölgesinin ilk Waffle cafe olma özelliği taşımaktadır.

NeshwaffleCafe&Bistrio;Samsun’un nezih semti 56’ larda faaliyetine başlamış olup O günden bugüne kaliteli ürün yelpazesi, kaliteli hizmet felsefisiyle ve işine sevgiyle bağlı personeli ile siz değerli konuklarımıza hizmet vermektedir.

Türkiye’ nin her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize “MİSYON” edindik.

Bu sebeple bölgesinde waffle ürünü algısında ilk akla gelen marka Neshwaffle’dır.
Her mevsim yenilebilir olması, bol çeşit ve seçeneklerin bulunması, tüm yaş gruplarına ve damak tatlarına hitap edebilmesi en önemli özelliğidir.
Temel prensibimiz, müşteri odaklı, kaliteli hizmet anlayışını benimseyen, her bir şubede aynı ürün lezzetini, aynı hizmet kalitesini, aynı başarıyı sağlayabilmektir. Bu sebeple gerek firmamız olarak kendi şubelerimizde gerekse bizimle aynı bakış açısına sahip,aynı misyonu üstlenebilecek franchise ortaklarımızla bu prensibimizi geliştirerek, üstüne koyarak ilerlemek…

Kısa zamanda çok fazla şube açmak yerine, doğru fizibilite, doğru etüd çalışması, doğru yatırımcı ortaklar ile doğru zamanda açmak en önemli hedefimizdir. Çünkü markamız olarak her açılan yeni şube ile bir öncekinden daha da iyi olması en önemli hedeflerimizdendir.
NeshWaffleCafe&Bistro, büyük bir aile, her geçen gün büyüyen bir aile…

Sizler sayesinde, markamızın geleceğini çok parlak görebiliyor ve ulusal olarak alanında en başarılı marka yapabilme yolunda ilerliyoruz. Bütün değerli misafirlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.