Firma Bilgileri

Marka Adı: HOT DÖNER
Adres: Karadeniz Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı Caddesi, Venezia Mega AVM, No: 408, J Blok, J/29, Gaziosmanpaşa-İSTANBUL
Yurtiçi Şube Sayısı: 86
Yurtdışı Şube Sayısı :

Firma Yetkilisi

ERCAN YILMAZ
Telefon: +90 532 361 54 44
E-Posta: [email protected]

Franchise Yetkilisi

SÜLEYMAN LENGERLİ
Telefon: +90 534 797 87 00
E-Posta: [email protected]

İnternet Sitesi

HOT DÖNER Hakkında

1996 yılında gıda alanında çalışmalarına başlayan, 2011 yılında da dönercilik sektörüne atılan firmamız, HOT Döner adıyla bugün, 30’u İstanbul’da olmak üzere ülkemizde 27 ayrı ilde toplam 86 ayrı noktada hizmetlerine devam etmektedir. Markamız tarafından geliştirilen özel formüllü sosuyla taçlandırdığı, Türk damak tadının vazgeçilmez lezzeti olan döneri, tüm dünyaya yaymaya hazırlanmaktadır. 0 yerli sermayeli bir yapısı olan, yeni yönetim anlayışıyla kısa süre içerisinde kurumsal kimliğini değiştiren ve memnuniyet odaklı yönetim anlayışını benimseyen Hot Döner, hedeflerini; ürün kalitesinde standardizasyonu korumak, hijyen ve sağlık standartlarından taviz vermeyen yapısını tüm süreçlerinde uygulamak, lezzetli ve kaliteli ürünlerini erişilebilir fiyatlarla sunmak ve mutlu şubeler yaratmak olarak belirlemiştir.

Türkiye’nin doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine, kısaca her yerinde yaygınlaşmaya ve kısa süre içinde de dünyaya açılmaya hazırlanan HOT Döner, 2019 yılının ilk çeyreğinde ortaklık yapısını güçlendirmiştir. Bu ortaklık yapısı ile kurumsal yönetim kabiliyetlerini artıran kurumumuz, yüzde yüz memnuniyetin sağlanması için en önemli hedefini “BAYİ MUTLULUĞU” olarak belirlemiş ve girişimlerine buna göre yön vermiştir. Hot Döner, 2024 yılında 150 şubeye ulaşmayı hedeflemektedir.