Firma Bilgileri

Marka Adı: ÇİLEK MOBİLYA
Adres: Kurşunlu Mh. Sanayi Cd. No:10 İnegöl - Bursa
Yurtiçi Şube Sayısı: 300
Yurtdışı Şube Sayısı : 250

Firma Yetkilisi

Halil YILDIZ
Telefon: +90 224 721 28 66
E-Posta: [email protected]

Franchise Yetkilisi

Sezen ÇEŞİT
Telefon: +90 224 721 28 66
E-Posta: [email protected]

İnternet Sitesi

ÇİLEK MOBİLYA Hakkında

Çilek Mobilya, 1995 yılında Türkiye’de kuruldu.Amacını bir alanda uzmanlaşarak, her anlamda fark yaratmak olarak belirledi.

En iyiye ve en güzele ulaşmak için; teknolojik tesislerden yalın üretim felsefesine, özgün tasarımlardan fonksiyonelliğe, kullanıcı dostu ürünlerden güvenlik sertifikalarına ve Franchise mağazalarından mimari danışmanlık hizmetlerine kadar sektöründe ciddi ve ayrıntılı bir çalışma gerçekleştirdi.

Oluşturduğu özgün tasarımları ve heyecanlı oda atmosferlerini tüm dünya çocuklarına ulaştırmayı hedefleyen ÇİLEK, ilk yıldan itibaren uluslararası pazarlara açıldı ve dünya mobilya sektörünün önemli markalarından biri oldu. Sektöründe öncü ve lider olan Çilek; bebek, çocuk ve gençlere yönelik mobilyalar ve oda aksesuarlarını, “Çilek Odası” konsepti altında mağazalarında ve online satış olarak cilek.com adresinde tüketicileri ile buluşturuyor.

Tüm dünyada franchise modeliyle genişleyerek global bir marka olma yolunda hızla ilerleyen ÇİLEK, dünyada üç milyondan fazla çocuğun odasını süslüyor. Ayrıca ÇİLEK toplam 5 kıtada, 71 ülkede 500’ü aşkın mevcut satış noktasını gelecek 5 yıl içinde 1.000’in üzerine çıkarmayı hedefliyor.