Firma Bilgileri

Marka Adı: CAR WAX
Adres: Atatürk mahallesi Ertuğrul Gazi sok. Metropol AVM C1 Blok No: 2B Kat 19 D.296, Ataşehir / İstanbul
Yurtiçi Şube Sayısı: 90
Yurtdışı Şube Sayısı : 7

Firma Yetkilisi

Mustafa MUMCU
Telefon: +905544941582
E-Posta: [email protected]

Franchise Yetkilisi

Mustafa MUMCU
Telefon: +905544941582
E-Posta: [email protected]

İnternet Sitesi

CAR WAX Hakkında

Carwax yurt içi ve yurt dışında 90 istasyonuyla “Nano Yüzey Koruma, Boyalı Yüzeyleri Parlatma , Koruma Temizlik Sistemleri ve Aksesuar Uygulamaları” alanında faaliyet göstermektedir. Amerikan, Alman ve Türk mühendisliğinin ortak çalışmalarıyla geliştirilen formülasyonlarla bakım, temizlik ve koruma ürünleri üreticisi ve endüstriyel kimyasal tedarikçisidir.

Faaliyet alanları Kara, Deniz ve Hava araçlarında boya koruma sistemleri, araç pas önleme sistemleri ve ses yalıtım sistemlerini uygulamak, küçük alan kaporta ve boya tamir işlemleri, boyasız göçük onarımı , cam filmi, ppf poliüretan şeffaf yüzey koruma kaplamaları, renkli araç folyoları, su itici ve kirlenmeyi geciktiren ve önleyen nano kaplama uygulamaları detaylı iç ve dış temizlik, döşeme, halı ve vinil koruma sistemleri ve aksesuar montajları yapmak suretiyle hizmet faaliyetlerinde bulunmaktadır.

İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Nevşehir, Tokat, Batman, Muğla, Çanakkale, Gebze, Kocaeli, Kırıkkale, Mersin, Bolu, Zonguldak, Amasya, Afyon, Adana, Fethiye, Yalova, Balıkesir, Alanya, Kırıkkale, Konya, Yozgat, Düzce, KKTC ve Yurt dışında Kazakistan, Almanya, Irak, Kosova, Bulgaristan, Nijerya Lagos’ta Carwax olarak hizmet sunmaktayız.

İlk Franchise istasyonumuzun açılışını 2002 yılında gerçekleştirdik. Kurumsal yapının oluşumu için makine ve kimyasal donanımı tamamlayarak uzman kadromuzla, standart hizmet kalitesi ve sürekliliği hedefimiz için Franchise sistemi ile büyümeyi hedefledik. Francihise zincirlerimize yenilerini eklemeye hızla devam etmekteyiz. 2023 yılı sonunda 90 olan Carwax istasyonlarının sayısını 2024 yılı sonu itibariyle 120 şubeye çıkarmak ve Carwax hizmetlerini tüm Türkiye’ye ve Yurt Dışına yaymak istiyoruz. Carwax, Türkiye’de gelir grubuna göre C, CC ve CCC istasyon tipi olarak bölgelere ayırmış ve her bölge için Franchise bedelini farklı belirlemiştir. Sistemimiz uzun yıllardır oturmuş, konusunda deneyimi olan, köklü bir Franchise sistemidir.

Franchise’larımıza istasyonun açılışından itibaren ve sonrasında özel olarak geliştirilmiş uygulama yöntemlerini ve teçhizatları nasıl verimli kullanabileceklerinin eğitimini, gerekli teknik yardımı, reklam ve tanıtım desteğimizi vermeye devam ediyoruz. İstasyonlarda CarWax patentli kaliteli, profesyonel, doğaya ve insan sağlığına zararlı olmayan kimyasallar kullanılmaktadır. Özel bir yazılım programı ile iş yeri sahibi internet üzerinden girebileceği bir network şifresi ile istasyona ait portföyü, müşteri bilgilerini, alınan hizmetin detaylarını, ciro ve kasa hesaplarını görebilmektedir.