Firma Bilgileri

Marka Adı: BİL Eğitim Kurumları (BİL Koleji – BİL Kurs – BİL Çocuk Üniversitesi Anaokulu)
Adres:Beşyol Mahallesi Cami Sok. No:13 Küçükçekmece - İstanbul
Yurtiçi Şube Sayısı:75
Yurtdışı Şube Sayısı :-

Firma Yetkilisi

Şükrü NURÇİN
Telefon: +90 444 5 245
E-Posta: [email protected]

Franchise Yetkilisi

Şükrü NURÇİN
Telefon: +905337785138
E-Posta:[email protected]

Bil Eğitim Kurumları Hakkında

30 Yıllık köklü eğitim tecrübesiyle, tüm yatırımlarını eğitime yapan ve bir eğitim holdingi olan BİL; BİL Koleji, BİL Kurs ve BİL Çocuk Üniversitesi markasıyla Türk eğitim sisteminde kaliteli ve emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Köklerini, uzun yıllara dayanan bir eğitim geçmişinden alarak 2013 yılında doğan ve kısa bir süre içinde 40 kampüs ve 35 kursa ulaşan BİL Eğitim Kurumları, yakın gelecekte Türkiye’nin özel okul yatırımı yapabilecek tüm illerinde ve ilçelerinde var olmayı hedeflemektedir.

BİL; tüm eğitim kurumları ile Türkiye Cumhuriyeti’nin vazgeçilmez ve değiştirilemez değerlerini özümseyecek ve global dünyanın değişim dinamiklerine uyum sağlayabilecek bilim, sanat, spor ve kültür sevdalısı genç kuşakların eğitim ve öğretimini sorumluluk olarak üstlenmekte, Cumhuriyetimizin 100. Yılında eğitim sektöründe 30 yıldır lider olarak ilerlemektedir.

BİL Eğitim Kurumları olarak BİL Koleji, BİL Çocuk Üniversitesi ve BİL Kurs markalarımızın Türkiye genelinde başlattığı eğitim yolculuğunda eğitim yatırımcılarını BİL markası çatısı altında ülkemizin aydınlık geleceğini birlikte inşa edeceğimiz güçlü, güvenli, deneyimli ve üretken bir aile birliğine davet ediyoruz.

Dünya İnovasyon Okulu vizyonuyla oluşturduğumuz okul kültürüyle, okul iklimindeki tüm bireylerin önemli olduğu katılıcı, şeffaf ve iş birlikçi yaklaşımı önemseyen, Akademik İlerleme Takip Sistemi ile skoru değil öğrenmeyi ve kişinin potansiyelini ön planda tutan, BİL TALKS ile tüm öğrencilerinde “güçlü bir başarı hikayesine sahibim” farkındalığı oluşturan, BİL LEARN Hibrit Eğitim Platformu ile eğitimi hiper kişiselleştirilmiş, organik, kendi hızında ve 7/24 uygulayan, İlham Veren Öğretmenleriyle; öğrenme niteliğimizi bilim ve sanat gücüyle dönüştüren bir eğitim kurumuyuz.

Tüm eğitim yatırımcılarını, BİL Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Doç. Dr. Mustafa AYDIN liderliğinde, İstanbul Aydın Üniversitesi ve Kıbrıs İlim Üniversitesinin güçlü iş birlikleriyle oluşturduğumuz BİL markasına davet ediyoruz.