Firma Bilgileri

Marka Adı: Arka Plan Danışmanlık
Adres: Bağlarbaşı Mah. Huzur Cad. No: 175-2 Osmangazi/BURSA
Yurtiçi Şube Sayısı: 1
Yurtdışı Şube Sayısı: -

Firma Yetkilisi

Hakan GEZENAYAK
Telefon: +905428043584
E-Posta: [email protected]

Franchise Yetkilisi

Önder UÇAR
Telefon: +905362117786
E-Posta: [email protected]

İnternet Sitesi

Arka Plan Reklam & Danışmanlık Hakkında

2015 yılında reklam ajansı olarak başladığı yolculuğa, marka yaratma süreçlerindeki başarılı çalışmaları ve hizmet verdiği markaların büyüme hedefleri doğrultusunda oluşan ihtiyaçlardan dolayı, 2018 yılında “Franchise Danışmanlığı” hizmetini de ekleyerek devam etmiş ve ekibini genişletmiştir.

Farklı sektörlerde ürün ve hizmet veren firmaların, kurumsallaşma ve şubeleşme süreçlerinde, marka adlandırma, logo tasarım, kurumsal kimlik tasarım, internet sayfa tasarım, e-ticaret, sosyal medya ve dijital pazarlama gibi hizmetlerini başarılı şekilde yöneterek, ulusal marka olmalarını sağlamıştır.

Büyüttüğü markaların franchising altyapılarını da oluşturan ARKA PLAN, verdiği danışmanlık hizmetiyle, franchising sisteminin hukuki altyapısı, mimari altyapısı, yönetim altyapısı gibi konulara da iş ortaklarıyla çözümler sunmaya başlamıştır.

2022 yılında, hizmetlerini üç ana başlıkta toplayan ARKA PLAN, “Franchising Danışmanlığı”, “Yönetim Danışmanlığı”, “Yatırım Danışmanlığı” ve alt başlıklarında görevli, alanlarında uzman 26 kişilik ekibi ve sektörlerinde lider durumda olan çözüm ortaklarıyla birlikte büyüme hedefi olan vizyoner şirketler için ulusal markalaşma süreçlerini yönetmektedir.